У ВІТІ відбувся круглий стіл на тему: «Історичний ракурс подій визволення Києва від нацистських загарбників»

Добавлено: 08.11..2020 Переглянуто: 628

З курсантами першого курсу в музеї інституту відбувся круглий стіл приурочений Дню визволення міста Києва від нацистських загарбників, який Україна відзначає щороку 6 листопада.

Завідувач музею Наталія Кравченко, розповіла курсантам про трагічні події Другої світової війни.

Цікавим аспектом обговорення був аналіз книги «Віч-на-віч з війною» генерал- полковника Михайла Корнійовича Пелипенка, який був начальником інституту та приймав участь у подіях визволення Києва. Саме про згадки війни йдеться в цій книзі.

Наприкінці, курсантам провели екскурсію музеєм інституту та ще раз нагадали про ті страшні події, які відбувалися в період Другої світової війни, які тотожні подіям на Сході нашої держави зараз.