У ВІТІ освятили капличку Архистратига Михаїла

Добавлено: 07.11..2020 Переглянуто: 859

На факультеті інформаційних технологій було відкрито та освячено капличку Архистратига Михаїла.

Чин освячення здійснив Голова Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан у співслужінні з секретарем СУВД протоієреєм Олексієм Гончаренко, заступником голови СУВД по співпраці з ЗС України протоієреєм Леонтієм Никитенко та заступником голови СУВД по співпраці з військовими закладами освіти протоієреєм Дмитром Присяжним.

У своєму архіпастирському слові Владика Іоан, побажав викладачам і курсантам міцного духовного і тілесного здоров'я, злагоди і мудрості, натхнення і Божого благословення у Святій справі служіння Господу і Україні.

Від тепер в інституті є власна капличка, де кожен охочий зможе відвідати її.