Курсанти ВІТІ разом з офіцерами взяли участь у Київському марафоні

Добавлено: 04.11..2020 Переглянуто: 389

В 11-му Київському марафоні WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON ONLINE в забігу для ветеранів АТО/ООС “Ветеранська десятка” взяли участь курсанти та офіцери Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Через пандемію забіг відбувся в онлайн-форматі, завдяки чому тисячі бігунів змогли взяти у ньому дистанційно, не порушуючи умов карантину. Учасники забігу серед яких офіцерський та курсантський склад інституту, здолали дистанцію на 10 км.

Крім курсантів ВІТІ участь у змаганнях взяли підрозділи діючих військових ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, МВС, ветерани війни, родини загиблих учасників бойових дій, громадські об’єднання ветеранів АТО, добровольчих формувань та волонтерів.