Вихідний день у курсантів ВІТІ

Добавлено: 01.11..2020 Переглянуто: 469

Вихідний у курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходив по-різному, але для всіх з користю.

Так, курсанти першого курсу факультету Інформаційних технологій оглянули експозицію проєкту «Україна. Незакінчена війна...» про драму України у Другій світовій війні в столичному Національному музеї історії України у Другій світовій війни.

В цей час курсанти, які залишилися в інституті займалися культурним та фізичним розвитком.

Варто зазначити, що курсантка факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Ірина Іванова виконала кавери на пісні The Cranberries – «Zombie» та Океан Ельзи – «Обійми мене», які курсанти з захватом слухали.

Нагадаємо, що переглянути кліп талановитої курсантки ви зможете на сторінці ВІТІ у Фейсбук.

The Cranberries – «Zombie» та Океан Ельзи – «Обійми мене»