Запрошуємо на День відкритих дверей online:«Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ»

Добавлено: 22.10.2020 Переглянуто: 552

24 жовтня 2020 року об 10.00 запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків долучитись до наших прямих трансляцій у Facebook та Instagram. Тематика Дня відкритих дверей – online: «Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут».

У прямому ефірі на нашій офіційній сторінці Instagram - @viti_krut глядачі познайомляться із представниками коледжу, ознайомляться з умовами вступу до навчального закладу, особливостями підготовки фахових молодших бакалаврів зі спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 172 Телекомунікації та радіотехніка, побутом та розпорядку дня курсантів - майбутніх сержантів. Чекаємо на вас та ваші питання!

Залишайтесь вдома - зустрінемось online!