Знайомитися з мілітарною історією та бойовими національними традиціями українського війська

Добавлено: 18.10.2020 Переглянуто: 352

Першокурсники ВІТІ продовжують знайомитися з мілітарною історією та бойовими національними традиціями українського війська.

Саме тому вони відвідали Національний військово-історичний музей України, який розповідає про історію розвитку війська на території України з найдавніших часів до сьогодення.

Під час оглядової екскурсії курсанти ознайомитися з усіма представленими в музеї історичними періодами та їх ключовими експонатами від княжих дружинників до героїв АТО, від витоків козаччини до полків армії УНР та воїнів УПА, зразками історичної та сучасної зброї, військової форми, прапорів та відзнак.