24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Студенти факультету Військової підготовки інституту склали присягу на вірність українському народові

Добавлено: 30.06.2016 Переглянуто: 1073


Розпочався військовий ритуал з виступів та побажань почесних гостей і керівників інституту. « Складання Військової присяги для кожного студента є важливим святом як в особистому житті, так і у військовій кар’єрі. Клятва – сумлінно та самовіддано служити Україні запам’ятається вам на все життя, з честю несіть традиції нашого навчального закладу», – зазначив у вітальному слові начальник інституту полковник Євген СТЕПАНЕНКО.

У свою чергу, студентка Дарина Ігнатюк, виступаючи перед присутніми, наголосила, що пов’язати своє життя з військом вирішили більше 70 з нинішніх випускників.

Обряд благословення та освячення воїнів на військову службу здійснив Настоятель Української Православної Церкви Київської митрополії Храму Всіх святих воїнів - ієрей В'ячеслав Яковенко.

На сьогодні, факультет військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації здійснює військову підготовку студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу для військ зв’язку ЗС України. Рівень освіти випускників факультету є найсучаснішим і дозволяє використовувати їх як в Збройних Силах, так і в інших силових структурах держави.

Підсумком військової підготовки став одномісячний навчальний збір, який включав у себе практичні заняття в полі з бойовою стрільбою, під час якого зі студентами проводилися практичні заняття з тактики, військової топографії, інженерної підготовки, заняття з радіаційного, хімічного та біологічного захисту, вогневої підготовки з практичним виконанням навчальних стрільб з автомата АК-74.

По завершенню навчального збору студенти склали випускні іспити з військово-технічної та військово-спеціальної підготовки. І незабаром студентам буде присвоєно військове звання “молодший лейтенант запасу”.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх