31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Запрошуємо на День відкритих дверей online:«Спеціальність 255 Озброєння та військова техніка»

Добавлено: 16.10.2020 Переглянуто: 184

17 жовтня 2020 року об 10.00 запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків долучитись до наших прямих трансляцій у Facebook та Instagram. Тематика Дня відкритих дверей – online: «Спеціальність 255 Озброєння та військова техніка».

Особливістю цієї спеціальності є вивчення:

- теоретичних та практичних питань ведення оперативно-технічної діяльності у розвідувальних підрозділах;

- методів та засобів контролю витоку інформації;

- основ робототехніки військового призначення;

- порядку розробки засобів на базі мікроконтролерів;

- основ побудови безпілотних авіаційних комплексів та основних принципів їх використання у якості телекомунікаційної аероплатформ;

- основ інформаційної безпеки;

- інформаційних система спеціального призначення і технологій для вирішення практичних завдань інформаційної війни та інформаційної протидії.

Профілюючою кафедрою по спеціальності 255 Озброєння та військова техніка є кафедра Спеціальних інформаційних систем та робототехнічних комплексів факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку. Кафедра здійснює підготовку фахівців оперативно-технічної діяльності для проходження служби на посадах Головного управління розвідки МОУ.

У режимі online ви зможете поспілкуватись із начальником кафедри та курсантами – представниками спеціальності. Чекаємо на вас та ваші запитання!

Чекаємо на зустріч!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net