31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсантці ВІТІ Анні Усик вручили нагороду за перше місце у всеукраїнському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Добавлено: 16.10.2020 Переглянуто: 180

До Дня Захисника України курсантці факультету Інформаційних систем Анні Усик було вручено диплом переможця за перше місце у всеукраїнському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Церемонія вручення відбулась на території Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні”. Крім цього, курсантці призначено академічну стипендію Президента України.

Нагадаємо, що 10 вересня 2020 року в Центральному будинку офіцерів проходив другий (підсумковий) етап ХХ міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь курсанти вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та ліцеїсти військових ліцеїв із усієї України. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

ВІТІ представляли переможці першого етапу ХХ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – УСИК Анна, курсантка 293 навчальної групи, і ДЕНИСЮК Марія, курсантка 395 навчальної групи. Творче змагання було організоване Департаментом соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України.

Вітаємо привітав переможців та дякуємо педагогам, які долучилися до мовного марафону: підготували його учасників, та працювали в журі різних етапів конкурсу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net