Курсанти ВІТІ серед переможців та номінантів літературного конкурсу «Свою Україну любіть»

Добавлено: 15.10.2020 Переглянуто: 437

Сьогодні, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців та номінантів патріотичного літературного конкурсу «Свою Україну любіть» особового складу ЗС України, серед яких курсанти ВІТІ. Конкурс організований Всеукраїнським благодійним культурно-науковим фондом Т.Г Шевченка за сприяння Національної спілки письменників України, департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міноборони та Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ проходить з 2017 року виключно серед військовослужбовців ЗСУ та волонтерів. Члени журі, куди входять письменники та літературознавці, обирають кращих авторів віршів та прозових творів у найрізноманітніших жанрах.

Нагороджені дипломами переможців – Максим Гаврилюк та Анастасія Дяченко.

Заохочувальні дипломи отримали – Микола Галас, Олександр Горобець, Владислав Дерев’янко та Станіслав Щукін.

Під час заходу учасники зачитали авторські вірші.

Слід зазначити, що всі переможці та номінанти отримали дипломи, сертифікати та цінні подарунки.