31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти ВІТІ серед переможців та номінантів літературного конкурсу «Свою Україну любіть»

Добавлено: 15.10.2020 Переглянуто: 211

Сьогодні, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців та номінантів патріотичного літературного конкурсу «Свою Україну любіть» особового складу ЗС України, серед яких курсанти ВІТІ. Конкурс організований Всеукраїнським благодійним культурно-науковим фондом Т.Г Шевченка за сприяння Національної спілки письменників України, департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міноборони та Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ проходить з 2017 року виключно серед військовослужбовців ЗСУ та волонтерів. Члени журі, куди входять письменники та літературознавці, обирають кращих авторів віршів та прозових творів у найрізноманітніших жанрах.

Нагороджені дипломами переможців – Максим Гаврилюк та Анастасія Дяченко.

Заохочувальні дипломи отримали – Микола Галас, Олександр Горобець, Владислав Дерев’янко та Станіслав Щукін.

Під час заходу учасники зачитали авторські вірші.

Слід зазначити, що всі переможці та номінанти отримали дипломи, сертифікати та цінні подарунки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net