31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

День захисника України у ВКСС ВІТІ

Добавлено: 14.10.2020 Переглянуто: 192

14 жовтня 2020 року Україна за традицією вшановує сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини у війні з російським агресором, так і згадуємо героїв різних епох нашої історії. Цей день відзначається на офіційному рівні з 2014 року. Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизацій імені Героїв Крут були залучені до урочистостей, які відбувалися на території філії Національного військово-історичного музею України - Музею важкої бомбардувальної авіації з дотриманням умов карантинних заходів. Військовослужбовці коледжу поклали квіти до меморіальних місць загиблим воїнам за участю військовослужбовців, учасників Революції Гідності, антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил. Також відбулася урочиста хода з нагоди відкриття “Стіни пам’яті”.

День захисника України та День українського козацтва символічно припадають на один день і святкуються під оберегом Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою українського воїнства в різні часи. Сьогодні наше майбутнє у сміливих руках. А, як відомо, сміливі завжди мають щастя.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net