31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У ВІТІ відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України

Добавлено: 13.10.2020 Переглянуто: 326

З нагоди дня захисника України у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулися урочисті заходи.

З вітальним словом до особового складу навчального закладу звернувся начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук. Він подякував усім за сумлінну службу та вручив відзнаки від Міністра оборони України та Головнокомандувача ЗС України. Також були вручені чергові військові звання сержантам та офіцерам інституту на території Меморіального комплексу Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу та поклали квіти до меморіалу загиблим офіцерам-зв’язківцям Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Після, відбувся святковий концерт за участю оркестру та курсантів Військового інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net