31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Ті, хто знають як це захищати Україну

Добавлено: 13.10.2020 Переглянуто: 231

До Дня захисника України розповімо про декількох визначних особистостей, які представляють відомий вітчизняний виш – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Старший викладач кафедри загальновійськових дисциплін - майор Олександр Моржецький.

У 2009 році Олександр Віталійович закінчив Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, один з факультетів, який базувався в м. Полтава. Одразу після навчання продовжив службу в 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Початок бойових дій на Сході тоді ще старший лейтенант Олександр Моржецький зустрів, будучи начальником зв’язку 2 батальйону 72 ОМБ. В липні 2014 року під час виконання завдань поблизу села Олександрівка отримав поранення але після довгої реабілітації все ж повернувся до служби.

Наразі майор Олександр Моржецький навчає нове покоління майбутніх офіцерів і сам є офіцером, якого поважають. Указом Президента України за особисті заслуги у зміцненні обороноздатності Української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку майора Олександра Моржецького нагороджено орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ-ступеню.

Курсант п’ятого курсу факультету телекомунікаційних систем - сержант Олександр Винниченко.

До вступу у ВІТІ Олександр проходив строкову військову службу в одній з військових частин на малому протичовновому кораблі «Луцьк» в АР Крим з 2012-2014 рр. Потім служив у 25 бригаді транспортної авіації, що в Мелітополі. Участь у бойових діях виконував у складі 81-Ї окремої аеромобільної бригади, поблизу населених пунктів Водяне, Піски, Опитне, околиці ДАП.

Указом Президента України за особисті заслуги у зміцненні обороноздатності Української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку сержант Винниченко О. О. нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Курсант четвертого курсу факультету інформаційних технологій - молодший сержант Андрій Батієнко.

Після закінчення Військового коледжу сержантського складу ВІТІ у 2019 році був направлений у 90 батальйон 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ на посаду командира відділення мінометної батареї, яка виконувала бойові завдання в районі ООС. Значний час виконував завдання в зоні ООС на передових позиціях.

Після, Андрій став курсантом Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та нині продовжує навчання за спеціальністю «Комп’ютерні науки».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net