24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Майбутні офіцери запасу складають іспити в інституті

Добавлено: 26.07.2016 Переглянуто: 950

Студенти вищих навчальних закладів міста Києва, які впродовж двох років навчались військової справи за програмою підготовки офіцерів запасу в Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, звітуються за отримані знання.

Під час навчального збору юнаки та дівчата доводять досвідченим викладачам інституту, що вони на належному рівні засвоїли весь навчальний матеріал й отримали відповідні практичні навички за своїми військово-обліковими спеціальностями.

Напередодні іспитів під час навчального збору із майбутніми офіцерами запасу провели низку практичних занять на полігоні. Навчаєми вдосконалювали свої навички зі стрільби з автомата АК-74 . Для проведення занять залучалися викладачі та інструктори, які мають досвід участі у миротворчих місіях у різних точках нашої планети та безпосередньо в АТО. Після успішного підтвердження своїх знань під час іспитів, громадяни України складуть Військову присягу на вірність Українському народові. Згодом наказом міністра оборони України їм присвоять первинне військове звання "молодший лейтенант" запасу.

Чимало зі сьогоднішніх вихованців Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, після закінчення навчання виявили бажання присвятити своє життя саме військовій кар’єрі та проходити службу в лавах Українського війська, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої Батьківщини.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net