31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти інституту відвідали виставку “Герої АТО” у “Музеї історії України у Другій світовій війні”

Добавлено: 18.07.2016 Переглянуто: 1151

У неділю, 17 липня 2016 року, за планом відділу по роботі з особовим складом інституту курсанти відвідали виставку “Герої АТО у “Музеї історії України у Другій світовій війні”.

Захід військово-патріотичного виховання військовослужбовців-курсантів проведено з метою вшанування захисників Батьківщини, героїзації та увічнення пам'яті про військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань по захисту територіальної цілісності, суверенітету та незалежності держави, розвитку та підтримки кращих державницько-патріотичних, військових та бойових традицій.

Експозиція виставки складалась з особистих речей, фотоматеріалів Героїв України, військовослужбовців-учасників АТО, які захищали Донецький та Луганський аеропорти, населені пункти Дебальцево, Широкине, місто Слов'янськ тощо.

Особовий склад військового інституту висловлює щиру подяку працівникам “Музею історії України у Другій світовій війні” та зокрема екскурсоводу Дмитру Гайнетдінову!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net