Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Запрошуємо до участі у роботі XІІІ науково-практичної конференції

Добавлено: 12.10.2020 Переглянуто: 1625

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XІІІ науково-практичної конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку, автоматизації та кібербезпеки в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Зазначений захід буде проведено у форматі ONLINE.

У разі неможливості особисто прийняти участь в форматі ONLINE, учасники конференції можуть надіслати свої відео виступи до 1 грудня 2020 року, обсягом до 5 хвилин на електронну адресу naukaviti@gmail.com в форматах .avi або .mp4. Конференція буде проходити на платформі Cisco Webex.

За додатковою інформацією слідкуйте на сайті інституту.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Аналіз стану та обмін досвідом з питань розробки, застосування та перспектив розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення з урахуванням досвіду операції Об’єднаних сил.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

3 грудня 2020 року.

09.00-10.00 ‒ Реєстрація учасників конференції за посиланням: Пленарне засідання

10.05-13.00 ‒ Пленарне засідання

13.00-14.00 ‒ Перерва на обід

15.00-16.10 ‒ Секційні засідання

16.20-16.30 ‒ Прийняття рішення та закриття конференції

Робота конференції буде проводитись у наступних секціях:

Секція № 1 Технології захисту інформації та кіберзахисту.

Реєстрація учасників конференції за посиланням: Секція 1

Секція № 2 Штучний інтелект в інформаційних системах та робототехнічних комплексах спеціального призначення.

Реєстрація учасників конференції за посиланням: Секція 2

Секція № 3 Перспективи розвитку телекомунікаційних систем та мереж.

Реєстрація учасників конференції за посиланням: Секція 3

Cекція № 4 Інформаційні технології.

Реєстрація учасників конференції за посиланням: Секція 4

Детальна інформація (340 Кбайт): ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ