У Печерській райдержадміністрації привітали військових з нагоди Дня захисника України

Добавлено: 09.10.2020 Переглянуто: 700

Сьогодні, 09 жовтня, у приміщенні Печерської райдержадміністрації відбувся урочистий прийом керівників військових підрозділів центрального району столиці.

Голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Кондрашова разом з керівним складом адміністрації з великою повагою зустрічала гостей заходу.

Зворушливим відеопривітанням маленькі українці вітали гостей з прийдешніми святами: Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці.

Наприкінці зустрічі з нагоди свят гостям подаровано оберіги – ікони Покрови Пресвятої Богородиці з побажаннями здоров’я, захищеності та Божої благодаті.

Повний текст статті: З нагоди Дня захисника України Наталія Кондрашова привітала військових Печерська