Пам’яті загиблих у авіакатастрофі Ан-26Ш

Добавлено: 06.10.2020 Переглянуто: 595

Особовий склад ВІТІ долучився до загальновійськової хвилини мовчання за загиблими а авіакатастрофі військового літака Ан-26Ш.

Сьогодні офіцери та курсанти ВІТІ вшанували пам’ять загальновійськовою хвилиною мовчання за військовослужбовцями Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, які загинули внаслідок падіння військового літака Ан-26Ш біля Чугуєва.

Сама церемонія прощання із загиблими відбулась на майдані Свободи у Харкові.

Нагадаємо, що увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку розбився військовий літак Ан-26. На борту перебували 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил.