Курсанти ВІТІ взяли участь в освяченні пам’ятника українському воєначальнику Петру Болбочану

Добавлено: 05.10.2020 Переглянуто: 596

Сьогодні, за участю курсантів ВІТІ відбулося освячення пам’ятника полковнику армії Української Народної Республіки Петру Болбочану який було відкрито 4 жовтня 2020 року, тепер сквер носить назву імені Петра Болбочана, символічно і є те, що освячення відбулося саме в день народження великого українського полководця. Погруддя встановили у сквері імені Болбочана на вулиці Січових Стрільців.

Освячував пам’ятник військовий капелан Православної церкви України Отець Дмитро Присяжний.

Додомо, що Петро Болбочан - полковник армії УНР, відомий, зокрема, успішній Кримській операції. У 1918 році він розбив на Перекопі війська більшовицької Росії і увійшов до Криму, повернувши Україні Чорноморський флот.