Олімпійський урок відбувся у ВІТІ

Добавлено: 01.10.2020 Переглянуто: 751

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Олімпійський урок #BeActive».

На захід завітали: багаторазова призерка чемпіонатів світу з фехтування, призерка Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців, учасниця Олімпійських Ігор Олена Кривицька, срібна призерка Олімпійських Ігор з легкої атлетики Олена Красовська, представник від Київського міського відділення НОК Олена Чміль.

Свято спорту розпочалося з підняття Державного прапору, виконання Державного гімну та гімну Національного олімпійського комітету України.

Після, відбулася розминка учасників забігу і сам забіг на дистанції 5 км.

Під час заходу олімпійці познайомилися зі спортивною базою Військового інституту.

Також символічно, що відомі спортсмени поклали квіти до меморіалу випускників інституту, які загинули, захищаючи Незалежність на Сході України.

На згадку про цікавий олімпійський урок всі учасники отримали пам‘ятні сувеніри від Київського міського відділення НОК України.

В кінці з позитивними емоціями та гарним настроєм курсанти влаштували фотосесію з чемпіонками.