Всеукраїнський день бібліотек!

Добавлено: 30.09.2020 Переглянуто: 705

Згідно з Указом Президента Леоніда Кучми від 1998 року це свято припадає на 30 вересня..

Бібліотека ... Древня і вічно юна оселя людського розуму. Ряди книжкових полиць містять у собі допитливий науковий пошук, насолодження прекрасним, отримання знань, розвагу і так до нескінченності. Все життя Всесвіту зосереджене у цьому магічному кристалі, що називається Бібліотекою..

Бібліотека море книг

Бібліотека - храм науки.../p>

Переступайте наш поріг,.

Беріть скарби нетлінні в руки

Вони - це згусток давнини,

Вони – це всіх епох розмова

Вони прийшли із давнини

Як наша виспівана мова.

Зі святом,шановні бібліотекарі,зустрічайте й надалі з посмішкою своїх читачів і вчить нашу молодь добра і милосердя!!!