24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Розпочалися військові збори у студентів факультету військової підготовки офіцерів запасу інституту

Добавлено: 11.07.2016 Переглянуто: 1201

З початку липня у Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації розпочалися навчальні збори з громадянами України факультету військової підготовки. Більш ніж 300 студентів випускних курсів вищих навчальних закладів Києва та регіону протягом дворічного терміну навчання опановували теоретичні знання з загальновійськової, тактичної, тактико-спеціальної, військово-технічної і військово-спеціальної підготовки та методики роботи з особовим складом. Для забезпечення занять з військової підготовки використовувались спеціалізовані аудиторії, зразки озброєння, військова та спеціальна техніка, навчально-тренувальні й навчально-лабораторні комплекси кафедр, факультетів і підрозділів інституту. З кожним цьогорічним випускником по завершенню зборів будуть виконанні вправи зі стрільб та вирішуються інші практичні завдання. Досвідчені керівники та високопрофесійні викладачі, сучасна навчально-матеріальна база вишу, необхідні побутові умови як складові ефективної системи підготовки офіцерських кадрів дозволяють успішно виконати всі заплановані програмою зборів заходи зазначив у своєму виступу перед студентами зазначив учасник АТО начальник інституту полковник Євген Степаненко. Після проходження програми навчального збору та складання випускного екзамену, студенти які пройшли військову підготовку, в урочистих умовах 30 липня складуть Військову присягу на вірність Українському народові після цього їм буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net