Запрошуємо на День відкритих дверей online:«Знайомство з інститутом»

Добавлено: 28.09.2020 Переглянуто: 768

03 жовтня 2020 року об 10.00 запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків долучитись до наших прямих трансляцій у Facebook та Instagram. Тематика Дня відкритих дверей – online: «Знайомство з інститутом».

Мета заходу - огляд матеріально-технічної бази Військового інституту, ознайомлення з системою підготовки військових фахівців за спеціальностями: 122 Комп’ютерні науки, 125 Кібербезпека, 126 Інформаційні системи та технології, 172 Телекомунікації та радіотехніка, 253 Військове управління, 255 Озброєння та військова техніка.

Програма online – заходу:

1. Екскурсія навчальним закладом.

2. Знайомство зі спеціальностями.

3. Екскурсія житловими приміщеннями курсантів та їдальнею.

4. Короткий екскурс: «За лаштунками тренування спортсменів інституту».

5. Питання та відповіді. Підсумок заходу.

Чекаємо на зустріч!