Добавлено: 25.09.2020 Переглянуто: 850

Вітаємо доцента кафедри математики та фізики Козубцову Лесю Михайлівну, яка успішно захистила дисертаційну роботу на тему «Удосконалення методів моніторингу кіберстійкості інформаційної системи спеціального призначення» та здобула ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти.

Захист відбувся 22 вересня 2020 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Київського національного університету будівництва і архітектури Хлапонін Юрій Іванович.

Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!