Курсанти ВКСС ВІТІ прийняли участь в урочистих заходах з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтави та Дня міста

Добавлено: 23.09.2020 Переглянуто: 606

Сьогодні, 23 вересня, з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтави та Дня міста представники Військового коледжу сержантського складу ВІТІ Імені Героїв Крут вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за рідну землю у повоєнні роки та поклали квіти до Вічного вогню.

Цей захід нагадав, що ми у вічному боргу перед кожним із них – тих, хто ціною власного життя, проявляючи величезний героїзм, сміливість та відвагу зуміли врятувати Полтавщину та рятують нашу рідну Україну від загарбників.