Курсанти ВІТІ взяли участь в онлайн-забігу

Добавлено: 20.09.2020 Переглянуто: 617

Цими вихідними, у межах ювілейного десятого Київського півмарафону, курсанти Олександр Гавриленко та Іван Шевченко взяли участь в онлайн-забігу «Ветеранська десятка».

Окрім курсантів військових інститутів, ліцеїв участь у змаганнях взяли підрозділи військових ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, МВС, ветерани війни, родини загиблих учасників бойових дій та інші.

Усі бігуни долали дистанцію 10 км за своїми власними маршрутам.

Медалі ще до забігу розіслали поштою, аби кожен міг сам собі вручити після змагання.

Зазначимо, що забіг «Ветеранська десятка» започатковано спільно з Національною радою спортивної реабілітації захисників України за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.