Курсанти ВКСС ВІТІ прийняли присягу на вірність українському народові

Добавлено: 19.09.2020 Переглянуто: 820

Цього року Військовий коледж поповнило 64 курсанти першого курсу, які представляють усі регіони нашої Батьківщини!

«Складання військової присяги для кожного з курсантів є важливим святом як в особистому житті, так і у військовій кар’єрі. Воно демонструє їхню мужність та відданість армійській справі. А найголовніше – здатність та готовність зі зброєю в руках обороняти рідну землю та бути справжніми захисниками Вітчизни» - зазначив у вітальному слові начальник Військового коледжу сержантського складу полковник Кирил Злобін.