26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсантка Анна Усик – переможниця підсумкового етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 15.09.2020 Переглянуто: 190

10 вересня 2020 року в Центральному будинку офіцерів проходив другий (підсумковий) етап ХХ міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь курсанти вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та ліцеїсти військових ліцеїв із усієї України.

Наш інститут представляли переможці першого етапу ХХ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – УСИК Анна, курсантка 293 навчальної групи, і ДЕНИСЮК Марія, курсантка 395 навчальної групи.

Творче змагання було організоване Департаментом соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України.

Приємно читати у зведеннях Департаменту: «Традиційно відзначилися курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут…».

Вітаємо з перемогою УСИК Анну, яка виборола 1 місце серед курсантів військових вишів у ХХ міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Бажаємо успіхів і творчих злетів!.

.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net