26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Інтелект, та таланти, або як курсанти першого курсу провели вихідні в польових умовах

Добавлено: 14.09.2020 Переглянуто: 356

Курсанти першого курсу які проходять польовий вишкіл провели вихідні не нудьгуючи. Серед курсантів було проведено змагання з шахів, де в напружених інтелектуальних баталіях з шахів перемогу здобув курсант Котляров В.В., 30 курс, шашки 1 місце курсант Бережнов В.І. 10 курс. На цьому вихідні не обмежились, курсанти які мають таланти з танців, гри на гітарі , та вокальні здібності організували для своїх товаришів справжній концерт на якому панувала дружня сімейна атмосфера. Традиційно переможці та учасники художньої самодіяльності були нагороджені солодкими подарунками.

Талантів з числа курсантів які зараз прийшли на перший курс інституту багато, і ми сьогодні в цьому переконались під час концерту, це було дійсно моральне розвантаження яке влаштували самі ж першокурсники, зазначив заступник керівника ПВПП з МПЗ підполковник Євген Гесь.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net