26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Яскраве свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Добавлено: 13.09.2020 Переглянуто: 320

Традиційно в Україні у другу суботу вересня відзначають день, що уособлює в собі головні принципи та ідеали здорового способу життя – День фізичної культури і спорту. Цьогоріч формат проведення заходу було змінено із належним дотриманням карантинних заходів.

Змагання проводились із 9 видів спорту. А саме: з волейболу, міні-футболу, зі стрільби із пневматичної гвинтівки, з метання ножів, комбінованої естафети, зустрічної естафети, естафети на гімнастичному містечку, перетягуванні канату, бій на колодах.

У ВІТІ фізичній культурі та спорту приділяється велика увага як від командування, так і від курсантів. Хлопці та дівчата – майбутні офіцери мають жагу до спорту, та найбільше, що приємно - до Перемоги! Приємно бачити обличчя курсантів, які отримують неймовірні емоції в ході змагань. За нами спорт, майбутнє молоді і Перемога! СЛАВА УКРАЇНІ!!! І це неабияк приємно, - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Олег Сєрий.

У напруженій боротьбі перемогу здобули курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

Наприкінці заходу всі команди були нагороджені солодкими призами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net