26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Спортивне свято у ВКСС ВІТІ з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Добавлено: 13.09.2020 Переглянуто: 146

13 вересня 2020 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту України з курсантами Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут набору 2020 року було проведено спортивне свято, яке включило в себе виконання курсантами наступних вправ: підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упорі на брусах, згинання та розгинання рук в упорі лежачі, естафета з бігу на 200 метрів.

Спортивні змагання дозволяють загартовувати фізичний стан курсантів, згуртувати навчальні групи та підняти мотивацію до ведення здорового способу життя.

В цілому мета заходу була досягнута: команди навчальних груп показали досить високі результати. В кінці заходу команди були нагороджені призами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net