Спортивне свято у ВКСС ВІТІ з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Добавлено: 13.09.2020 Переглянуто: 783

13 вересня 2020 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту України з курсантами Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут набору 2020 року було проведено спортивне свято, яке включило в себе виконання курсантами наступних вправ: підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упорі на брусах, згинання та розгинання рук в упорі лежачі, естафета з бігу на 200 метрів.

Спортивні змагання дозволяють загартовувати фізичний стан курсантів, згуртувати навчальні групи та підняти мотивацію до ведення здорового способу життя.

В цілому мета заходу була досягнута: команди навчальних груп показали досить високі результати. В кінці заходу команди були нагороджені призами.