Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту України

Добавлено: 12.09.2020 Переглянуто: 694

Спорт є джерелом сили і витримки: фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурного розвитку суспільства, важливим чинником бойової готовності воїна.

Щиро дякуємо тим, хто обрав спорт та фізичну культуру своєю справою життя.

Особлива подяка тренерам, наставникам, командирам нашого інституту, які щодня вкладають душу в своїх вихованців, передаючи свій спортивний досвід та виховуючи в них жагу до перемоги.

Віримо, з кожним роком кількість прихильників спорту зростатиме, адже здорове суспільство – це запорука впевненого майбутнього нашої нації.

Олімпійських вершин та наснаги!

Миру, добра та злагоди!