26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Спортсменка у погонах: як мрія бути військовою допомогла стати чемпіонкою світу

Добавлено: 11.09.2020 Переглянуто: 247

Напередодні Дня фізичної культури та спорту ми розповідаємо про визначних особистостей, які досягли успіхів у спорті! Знайомимося з нашим викладачем - Тетяною Гром!

Вона - поєднання сили, краси та розуму.

Тетяна Гром – чемпіонка та призерка чемпіонатів світу, рекордсменка з гирьового спорту. Ще й до того вона офіцер Збройних Сил України.

А почалося все з того, що Тетяна мріяла стати військовою. ЇЇ мрія здійснилася. Вступила на військову кафедру і почала займатися спортом професійно. За два роки виконала норматив майстра спорту. Почала брати участь у Всеукраїнських змаганнях. Згодом спробувала виступили на чемпіонаті світу… і стала переможницею змагань. А ще пізніше на змаганнях світового рівня встановила рекорд.

- Коли ти їдеш на змаганнях за кордоном та досягаєш своєї цілі – це круто. Ти стаєш на п’єдестал пошани, грає гімн України на світовій арені і не можливо втримати сльози від гордості, - зазначила спортсменка.

Спорт загартовує характер та волю до перемоги. Проте потрібно постійно працювати над собою. За словами чемпіонки якщо ставиш мету включається спортивний азарт і коли впевнено крокуєш до своєї мети - обов’язково станеш на «п'єдестал пошани» головне для себе.

Нині Тетяна викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту є прикладом для наслідування як старшому так і молодшому поколінню. Завжди з усмішкою та гарним настроєм вона йде на заняття до своїх курсантів. Адже займатися з чемпіонкою – це гордість!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net