24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Конкурс на кращу наукову роботу серед курсантів інституту

Добавлено: 04.07.2016 Переглянуто: 1492


Згідно з планом основних заходів по організації воєнно-наукової роботи курсантів на 2015-2016 навчальний рік у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації у червні 2016 року проводився конкурс на кращу наукову роботу серед курсантів присвячений Дню науки України.

Були розглянуті роботи за чотирма напрямками: телекомунікації; інформаційні технології; інформаційна безпека; військові науки.

На засіданні експертної комісії 29 червня 2016 року були визначені переможці та прийнято рішення нагородити їх дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня.

На думку членів конкурсної комісії, представлені на конкурс роботи є досить актуальними, пошуковими за своїм характером, мають наукове та прикладне, теоретичне і практичне значення. Доцільно результати цих робіт впроваджувати у практичну діяльність військових підрозділів ЗС України, застосовувати у навчальному процесі, а також рекомендувати кращі роботи для участі у Всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році.

Автори

Наукові керівники

I СТУПЕННЯ

курсант ПАРНЮК І.О.

майор ШКІЦЬКИЙ В.В.

курсант МАРТИНЕНКО А.Г.

майор ШКІЦЬКИЙ В.В.

курсант БОЙКО Є.С.

підполковник ХУСАІНОВ П.В.

курсант ЛУКАШЕНКО Є.О.

підполковник НЕСТЕРЕНКО М.М.

II СТУПЕННЯ

курсант КОВАЛЬ А.О.

майор ШКІЦЬКИЙ В.В.

курсант ШЕЛАР Р.Р.

полковник СУБАЧ І.Ю.

курсант БОРКОВ А.С.

полковник СУБАЧ І.Ю.

курсант АНАЦЬКИЙ Я.Г.

майор ШЕВЧЕНКО А.С.

курсант МИХНЮК М.Ю.

майор ФЕСЬОХА В.В.

III СТУПЕННЯ

курсант САЛЬНИК А.В.

майор ФЕСЬОХА В.В.

курсант БЕРЕЗАНСЬКИЙ Д.О.

підполковник ШТАНЕНКО С.С.

курсант ШАЛАВІНСЬКИЙ Я.О.

капітан РЕДЗЮК Є.В.

курсант ХАВЕР А.В.
курсант ДНІПРОВСЬКА А.М.

підполковник СОВА О.Я.

курсант ЯШНИК В.С.

підполковник СІЛКО О.В.

курсант АРЯМІН П.А.

підполковник КОНДРАТЮК А.Г.


БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ЇХ НАУКОВИМ КЕРІВНИКАМ!!!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх