Першокурсники-зв'язківці проходять польовий вишкіл

Добавлено: 03.09.2020 Переглянуто: 660

На базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут вже тиждень проводяться первинна військово-професійна підготовка з першокурсниками.

- На таких заняттях ми навчаємо майбутніх офіцерів основам, якими має володіти кожен військовослужбовець. Тому тут створені такі умови, які максимально підготують до умов військової служби, - зазначив керівник первинної військово-професійної підготовки полковник Віталій Олексенко.

Під час польового вишколу курсанти опановують навички з вогневої, тактичної, інженерної, фізичної підготовки тощо.

Під час занять курсанти проявляють зацікавленість та наполегливість в освоєнні військової справи. Підсумком первинної військово-професійної підготовки стане складання Військової присяги на вірність Українському народові.