УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Підготовка офіцерів за призовом

Добавлено: 02.09.2020 Переглянуто: 612


27 та 28 серпня проводились заняття з перепідготовки та підвищення кваліфікації для осіб офіцерського складу за призовом з дисципліни Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів ретрансляторів (БАКР). В рамках блоку занять було розгорнуто 4 навчальні точки за напрямками, кожен з слухачів відпрацював теоретичні та практичні питання на місцях. На першій навчальній точці були розглянуті теоретичні відомості щодо побудови БАКР. Друга навчальна точка присвячена складу та призначенню основних вузлів та механізмів БАКР. На третій навчальній точці розглянули питання щодо конфігурування БАКР, програмування польотного завдання та підготовка до практичного використання БАКР. На четвертій навчальній точці було практично відпрацьовані польоти на БАКР.

Вимоги сьогодення для сучасного офіцера-зв’язківця це вміння опановувати та професійно використовувати сучасну високотехнологічну зброю та техніку за призначенням. Знання та здобуті навички з даної дисципліни допоможуть молодим офіцерам використовувати сучасне озброєння та у подальшому на високому професійному рівні приймати участь у міжнародних навчаннях на рівні з фахівцями НАТО.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх