У ВІТІ імені Героїв Крут відбулися урочистості з нагоди Дня Знань!

Добавлено: 01.09.2020 Переглянуто: 807

Сьогодні у Військовому Інституті телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут урочисто розпочали новий навчальний рік. Участь у заходах взяли керівництво інституту, науково-педагогічний склад та курсанти.

- Я вдячний всьому науково-педагогічному персоналу, який робить особистий внесок у розвиток нашого найкращого вищого військового навчального закладу, а також курсантам, які підтримують своїх викладачів. Зі святом, всім наснаги, - зазначив начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

З нагоди свята та за підсумками результатів у 2019 навчальному році грамотами нагороджено факультети: за перше місце – Інформаційних технологій, друге – Телекомунікаційних систем, третє – Бойового застосування систем управління та зв'язку.

Крім цього було озвучено основні завдання Інституту на 2020-2021 навчальний рік.

Нагадаємо, цьогоріч до ВІТІ вступило 335 курсантів.