День знань - це свято тих, хто здійснює черговий крок чудовою дорогою знань!

Добавлено: 01.09.2020 Переглянуто: 840

Окремі побажання майбутнім випускникам, а також юним першокурсникам! Нехай новий навчальний рік буде доленосним для кожного з вас. Відчуйте відповідальність, вирішуйте вже зараз, чого ви хочете досягти в житті, сконцентруйтеся на поставленій меті.

Шановні працівники знань, наші любі педагоги! Ви - не тільки провідники знань, але і вихователі душ. Завдяки вашій відданості, творчому підходу Ви прищеплюєте курсантам любов до знань!

Бажаю вам, здійснення всіх задумів, блискучих і вдячних учнів, мудрості і здоров'я!

Шановні батьки! Цікавтеся життям своїх дітей, наставляйте їх та допомагайте, адже це так важливо.

Пам'ятаєте ! Знання - сила! Вчіться, збагачуйте знаннями наше військо, нашу Україну, адже ви - розумова еліта Збройних Сил України.

Із Днем знань!

З повагою, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор ОСТАПЧУК