Вперше легендарний оркестр Збройних Сил України виступив для першокурсників-зв’язківців

Добавлено: 30.08.2020 Переглянуто: 842

Дивовижним концертом порадував курсантів-зв’язківців Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України на чолі з художнім керівником, полковником Ігорем Биковським.

Свою майстерність військові музики оркестру продемонстрували на базі батальйону навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, де саме проходять польовий вишкіл першокурсники.

Учасники художньої самодіяльності виконали ряд відомих народних пісень і популярних композицій, а також висловили слова любові, шани, щирої вдячності та підтримки захисникам Батьківщини.

Виконання різноманітного та складного репертуару – переповнило глядачів неймовірними емоціями.

По завершенню концерту керівник первинної військово-професійної підготовки полковник Віталій Олексенко висловив слова вдячності творчому колективу та вручив подяку його керівнику.