Про підготовку Військового інституту до нового навчального року

Добавлено: 28.08.2020 Переглянуто: 816

Сьогодні відповідно до плану проведення навчально-методичного збору керівного складу та науково-педагогічних працівників інституту були проведені інструкторсько-методичні та показові заняття. Під час занять була створена сприятлива обстановка для обміну набутим досвідом та вироблення єдиних поглядів щодо підготовки до проведення всіх видів навчальних занять, особливостей проведення групових та практичних занять в умовах карантинних заходів, ознайомлення з новою навчально-лабораторною базою інституту, створеною за 2019-2020 навчальний рік.

На кафедрах інституту проведено підбиття підсумків виконання робочих навчальних планів за 2019-2020 навчальний рік, розглянуто та затверджено методичний фонд навчальних дисциплін на новий навчальний рік.

Підведення підсумків навчального збору провів начальник інституту генерал-майор Віктор ОСТАПЧУК, який зазначив, що мета навчально-методичного збору досягнута, підсумки роботи за 2019-2020 рік розглянуті, визначені і обговорені раціональні підходи до навчальної, методичної та виховної роботи, надані рекомендації щодо порядку реалізації в освітньому процесі нових вимог нормативних документів, уточнені задачі на новий 2020-2021 навальний рік.