Першокурсники ВІТІ вже стали до курсантського строю

Добавлено: 25.08.2020 Переглянуто: 993

Вчорашні абітурієнти, а від сьогодні - власники нового статусу: курсанти першого курсу інституту, юнаки та дівчата розпочинають підготовку до проходження первинної військово-професійної підготовки, яка розпочнеться вже завтра на базі батальйону навчального процесу ВІТІ.

Протягом трьох тижнів з новоспеченими курсантами будуть проведені заняття в польових умовах із загальновійськових дисциплін та проходження адаптації до військової служби. Після завершення первинної військово-професійної підготовки, курсанти-першокурсники складуть Військову присягу на вірність Українському народові.

Цього року до ВІТІ вступило 335 курсанти.

"Я із сім’ї військових, і просто з самого малечку я іншої професії і не розглядала, впевнена, що в мене все вийде",- поділилася своїми враженнями курсантка 1 курсу Владислава Толочко.