День скорботи у Полтаві

Добавлено: 23.06.2016 Переглянуто: 2173

22 червня 2016 року о 9.00 в місті Полтава проводилось покладання вінків до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та проведення Хвилини пам’яті за загиблими. На заході міста взяли участь 20 курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, які очолювали колону покладання вінків та квітів до Вічного вогню та несли почесну варту з прапорами України, Полтавської області та міста Полтави. Серед курсантів були учасники антитерористичної операції, курсанти: Яременко В.В., Шкурко С.Г., Осадчий Д.М. У колоні з головами ветеранських організацій, визволителями м. Полтави брали участь Полтавський міський голова Мамай О.Ф., голова Полтавської обласної державної адміністрації Головко В.А., голова Полтавської обласної ради Біленький О.Ю. Загалом в русі колони брали участь ветерани, депутати місцевих рад, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники трудових колективів, громадські організації, політичні партії.