Перемога курсантів факультету “Телекомунікаційних систем та мереж” у змаганнях з багатоборства ВСК

Добавлено: 23.06.2016 Переглянуто: 1705

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації з 6 по 9 червня проходили змагання серед курсантів з багатоборства Військово-спортивного комплексу.

За результатами змагань курсанти факультету “Телекомунікаційних систем та мереж” зайняли призові місця у командних та особистих заліках, а саме в командних заліках перше та друге місце посіли 12 та 14 курс факультету “Телекомунікаційних систем та мереж”відповідно. В особистій першості переможцем став старший солдат Козловський Т.Ю. 121 навчальна група факультету “Телекомунікаційних систем та мереж”, друге місце зайняв сержант Смоляк Д.С. 121 навчальна група факультету “Телекомунікаційних систем та мереж”.