Нагороджено кращих військовослужбовців інституту із нагоди Дня Військ зв’язку ЗС України

Добавлено: 08.08.2020 Переглянуто: 877

День Військ зв'язку - визначний день для всіх воїнів - зв'язківців України. Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Це технічна основа Збройних сил. Історичний досвід розвитку військового зв’язку підтверджує ту вирішальну роль, яку вони відіграють у збройній боротьбі, у досягненні перемоги. Свідченням тому є зростання питомої ваги зв’язківців на фоні загальної чисельності військ. Із нагоди Дня Військ зв’язку ЗС України у ВІТІ було нагороджено кращих військовослужбовців.

З нагоди Дня військ зв’язку ЗС України начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук привітав особовий склад зі святом, вручивши грамоти та відзнаки від начальника інституту й нагороди від Командувача Військ зв'язку та кібербезпеку ЗС України.