24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

31 дипня 2020 року - ДЕНЬ СИСАДМІНА!!!

Добавлено: 31.07.2020 Переглянуто: 285

Сисадмін в армії. Йде навчальна стрільба. Сисадмін відстрілюється і йому оголошують результат:

- Все мимо!!!

Адмін здивувався, почесав голову, перевірив магазин автомата, подивився в ствол і говорить:

- Ну що я можу сказати… - від мене кулі вийшли!!! Це значить, що неполадки на приймальній стороні…

Професія системного адміністратора в сучасному світі просто незамінна. Вже неможливо уявити собі зараз, як би ми жили без наших шановних сисадмінів, адже на них покладено одне з найбільш відповідальних завдань - забезпечення надійної інформаційної взаємодії в мережах. Робота великих і малих корпоративних мереж, глобальної мережі Інтернет, величезна кількість локальних систем і програмних комплексів, що включають в себе не тільки поштові системи або сервери баз даних, а також багато іншого - все це налагоджено і функціонує завдяки фахівцям цієї унікальної професії, яка об’єднала в собі висококваліфікованих і глибоко не байдужих до технічних тонкощів людей.

Протягом останнього десятиліття, комп’ютерна техніка відіграє важливу роль і в воєнній сфері, що характеризується специфічними, особливо жорсткими вимогами до роботи з інформацією і до засобів, що забезпечують цю роботу.

Аналіз світового досвіду показує, що успішне проведення воєнних операцій вимагає своєчасного комплексного інформаційного забезпечення бойових дій, що є неможливим без сучасної комп’ютерної техніки та фахівців, що здатні грамотно її експлуатувати. Адже наслідки неефективної роботи з інформацією – це втрати особового складу, озброєння та військової техніки, що значною мірою визначають перемогу або поразку операції, причому дуже швидко і безперечно.

Своє професійне свято системні адміністратори відзначають в останню п’ятницю липня. Ця традиція зародилася починаючи з 1999 року. Тоді один з американських системних адміністраторів з Чикаго на ім’я Тед Кекатос виступив з ініціативою на підтримку нового професійного свята, яке би об’єднало фахівців цієї, вже славної професії.

Парадоксально, але факт – про системного адміністратора багато хто згадує не тоді, коли все працює добре, а тільки тоді, коли в системах щось не так.

Враховуючи світові тенденції в оборонній сфері, а саме високу роль фахівців з інформаційних технологій у збройних конфліктах нового покоління, в нашому інституті приділяється важлива увага розвитку комп’ютерної техніки. Кафедра автоматизованих систем управління факультету інформаційних технологій постійно поглиблює знання в даній предметній області. Наші спеціалісти намагаються крокувати в ногу з розвитком комп’ютерної техніки та надихати курсантів вивчати та любити свою спеціальність.

Тож вітаємо всіх фахівців нашого інституту та Збройних Сил України зі святом СИСАДМІНА. Бажаємо, щоб в один клік збувалися всі ваші бажання, на варті щастя стояв надійний антивірус, а життям керувало якісне програмне забезпечення, удачі і любові!

Начальник кафедри Автоматизованих систем управління, д.т.н., с.н.с., полковник Олег СОВА

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net