День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Добавлено: 29.07.2020 Переглянуто: 984

26 липня 2016 року Президент України підписав Указ «Про День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Враховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави та героїзм особового складу, прийнято рішення встановити в Україні День Сил спеціальних операцій ЗСУ, який відзначається щорічно 29 липня.

Вітаємо «тихих професіоналів» з професійним святом,ми горді тим, що готуємо офіцерів і для ССО ЗСУ.

Особливо хочемо привітати випускників які є представниками ССО ЗСУ, ми пишаємося Вами.

Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя і здійснення всіх мрій.