Курсанти третіх курсів ВІТІ тренуються в полях (Армія Inform)

Добавлено: 24.07.2020 Переглянуто: 341

Курсанти третіх курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходять тактико-спеціальні заняття за фахом та загальновійськових дисциплін для удосконалення польових навичок.

Варто додати, що польовий вихід для майбутніх офіцерів-зв’язківців є обов’язковою складовою навчання та практичної підготовки. Тому кожен курсант під час практичних занять намагається засвоїти якнайбільше матеріалу та навичок, щоб в подальшому стати хорошим спеціалістом, впевнено володіти сучасними засобами зв’язку та озброєнням і швидко приймати рішення щодо забезпечення частин та підрозділів зв’язком.

Повний текст статті Сайт Армія Inform

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net