«Нова генерація» курсантів зв’язківців (Армія Inform)

Добавлено: 22.07.2020 Переглянуто: 941

Для кожного курсанта перший курс – завжди непростий час, адже приходить розуміння, що твоє життя тепер зміниться назавжди. Присяга на вірність українському народові, неначе розділяє твоє існування на «до» та «після». Старі друзі залишаються десь там, далеко за обрієм твоїх думок, які заполонили тепер зовсім інші клопоти. Тепер у тебе нові товариші, пов’язані не лише однаковим одягом, а й спільною метою.

Ось так і сталося з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Тетяна Цвіркун та Олександр Братчик, здається, ще зовсім недавно тримали в руках текст військової присяги, але вже пройшов цілий рік, і вони готові поділитися враженнями після закінчення першого курсу.

Повний текст статті Сайт Армія Inform