Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

Добавлено: 19.06.2016 Переглянуто: 2238

24-31 травня 2016 року на базі факультету лінгвістики та фізико-математичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проводилась інтернет-олімпіада з англійської мови та математики.

Мета олімпіади − надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.

Склад організаційного комітету: факультет лінгвістики та фізико-математичний факультет Національного технічного університету України “КПІ”, кафедра іноземних мов Луцького національного технічного університету, кафедра іноземних мов Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, кафедра іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вищий навчальний заклад УКООПСПІЛКИ “Полтавський університет економіки і торгівлі”.

Всього в олімпіаді приймали участь 75 студентів і курсантів з різних вищих навчальних закладів України, серед них 11 учасників від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Перемогу здобули:

серед курсантів першого курсу

• І місце – Андрій Івченко, 455 н.гр.,
  • ІІ місце – Євгеній Тропінов, 252 н.гр.,
  • ІІІ місце – Володимир Деєв, 254 н.гр.

серед курсантів другого курсу

• ІІ місце – Анастасія Дніпровська,243 н.гр., Денис Бойчук, 145 н.гр.,
  • ІІІ місце – Ігор Довгошлюбний, 242 н.гр., Роман Василевський, 242 н.гр.

Всі учасники отримали сертифікати, а переможці – дипломи.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!!!