Понад 800 особових справ уже надійшло до приймальної комісії Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (Армія Inform)

Добавлено: 16.07.2020 Переглянуто: 552

Кореспондент АрміяInform поспілкувався з відповідальним секретарем приймальної комісії вишу лейтенантом Іваном Рижим.

– На сьогодні надійшло понад 800 особових справ. Закінчується етап складання тестів ЗНО, тому кількість вступників збільшується.

Особові справи випускників державних військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою фізичною підготовкою становлять понад 40% від загальної кількості.

‒ Цілком логічно, що вони обрали військовий шлях і його додержуються, ‒ додають у приймальній комісії.

Зазначимо: вступна кампанія пройде з 1 по 18 серпня. Вступники мають визначитися із пріоритетністю поданих заяв (максимальна кількість ‒ 5) і пройти вступні випробування.

Повний текст статті Сайт Армія Inform

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net